Otevřít menu
komíny
úvod  -  výběr komínu  -  komín pro plynové kotle
komín topení plynem

Komíny pro plynové kotle


Komíny pro plynové kotle představují v dnešní době jasnou cestu a tou je připojení kondenzačních kotlů. Pro tyto spotřebiče se jako cenové a kvalitativně nejvýhodnější jeví polypropylenová trubka osazená do vhodného pláště.

Stavebnicové tvárnicové komíny


stavebnicový tvárnicový komín pro plynový kotel

Komíny z této kategorie se vyznačují vícevrtvým složením. Komíny jsou složeny z vnitřní keramické, nebo polypropylenové vložky. Jedná se o speciální materiály vhodné pro kondenzační kotle. Tyto spotřebiče se vyznačují nízkou teplotou spalin, vyšší tlakem při odtahu spalin a větší vlhkostí. Pro plynové kondenzační kotle také stačí podstatně menší vnitřní průměry odtahového potrubí (60-80 mm). U stavebnicových systémů je tedy odtahová trubka osazena do tvárnicového systému. Z naší nabídky je možné použít tyto systémy: Vario ProGas, Mini, Nerezo.

MEZI TYTO SYSTÉMY MŮŽEME Z NAŠÍ NABÍDKY ZAŘADIT TYTO:

Stavebnicové nerezové komíny


stavebnicový nerezový komín

Tyto komínové systémy jsou řešeny tak, že vnitřní polypropylenová vložka je osazena do nerezového venkovního pláště komínu. Komíny je možné řešit jako vnitřní odtahy i jako fasádní provedení. Pro toto řešení nabízíme systém Twin-P.

MEZI TYTO SYSTÉMY MŮŽEME Z NAŠÍ NABÍDKY ZAŘADIT TYTO:

nahoru