Otevřít menu
komíny
úvod  -  o firmě
komíny výroba

Naším cílem je nabídnout zákazníkovi kvalitní produkt za rozumné peníze včetně reálných záruk, pozáručního servisu, odborné montáže.

Komíny CZ


Naše společnost byla založena v roce 1998. Již od začátku působení razíme svou cestu. To znamená, že při vývoji a výrobě vlastních komínových systémů přistupujeme k jednotlivým systémům jedinečným technickým řešením, který udává směr vývoje komínových systémů ve střední Evropě. Ať už se jedná o patentované systémy odvětrání komínů, multifunkční a moderní řešení a komplexnost.

Snažíme se našim zákazníkům nabídnout jako jediní na trhu komplexní služby. Na samotném začátku jako výrobci komínových systémů komín vyrobíme. Dále nabízíme i jeho zabudování do Vaší stavby. Dalším krokem je možnost dodání, zapojení spotřebiče. Krbová kamna, krbové vložky včetně obestavby jsou jasným vyústěním našich služeb.

Společnost Komíny CZ je ryzí rodinná česká firma. Vážíme si každého zákazníka a přistupujeme k němu individuálně dle jeho přání, potřeb. Rádi nezávazně poradíme, navrhneme, pomůžeme s realizací. Naše práce nás baví, přesvědčte se.

komíny výroba Jiří a Michaela Baldovi
nahoru